Skillnad mellan versioner av "Medlemmar"
Från HögbergsWiki
Hoppa till navigeringHoppa till sökStaffanu (diskussion | bidrag) |
Ulf (diskussion | bidrag) |
||
| Rad 67: | Rad 67: | ||
|2002-08 - 2007-09 | |2002-08 - 2007-09 | ||
|- | |- | ||
| − | |Per | + | |Per Antonson |
|- | |- | ||
|Bo Lassen | |Bo Lassen | ||
Versionen från 16 april 2009 kl. 22.15
| Namn | Medlem sedan |
|---|---|
| Johan Schultz (ålderman) | ? Länge! |
| Charles Cassino | våren 1994 |
| Stefan Edrén | Januari 1996 |
| Stefan Thelander | Oktober 2000 |
| Mikael Karlmark | November 2002 |
| Dan Nilsson | Augusti 2003 |
| Pär Söderberg | September 2003 |
| Magnus Westerlund | September 2003 |
| Jan Tejbrant | Maj 2004 |
| Fredrik Werme | 2007-07 - |
| Fredrik Almgren | 2007-07 - |
| Staffan Ulfberg (ordförande) | 2007-07 - |
| Annika Järnberg | 2007-07 - |
| Mats Waldenström | 2009-02 - |
| Per Antonson | 2009-02 - |
| Ulf Hedlund | 2009-02 - |
| Namn | Medlem mellan |
|---|---|
| Jessica Heidrich | 1998-10 - 2008-12 |
| Peter Högström | 1998-12 - 2008-12 |
| Johan Häggblad | 2002-08 - 2007-09 |
| Per Antonson | |
| Bo Lassen | |
| James Feely | |
| Norman Burns | |
| Stefan Stensson | |
| Jeff Thaxer | |
| Patrik Holmqvist | |
| Svante Ekelin | |
| Håkan Lundgren | |
| Ulf Hedlund | |
| OPV |